ProDivadlo

Get Adobe Flash player

  PRODIVADLO

 

Pyžamo pro šest - připravujeme

 


Kdy hrajeme: připravujeme

 

Rezervace, informace:

  • telefon: 607 436 956 (lze i SMS) - denně od 07:00 do 19:00 hodin
  • e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Camoletti zasadil příběh do jediné místnosti letního sídla na předměstí Paříže. Humornou a situační formou ztvárnil vše, co se může přihodit, pokud člověk nestihne vlak. Bravurní komedií prostupuje i autorova stěžejní myšlenka: „Nemůžeme-li nikomu důvěřovat, je život jedno velké zklamání“.

Režie se ujala Lenka Šebek Loubalová (herečka divadla Ypsilon), která k příběhu dodává: „Autor v komedii rozehrál osudy různých společenských vrstev, které v běžném životě nemají mezi sebou mnoho společného. Jediným pojítkem mezi nimi jsou vtipně zpracované dějové zvraty a momenty, které vzniknou nechtěnou záměnou jmen“.

Brilantní komedie o partnerských vztazích a milostných trojúhelnících se představí v secesně vyzdobeném sálu nádražní budovy, který před více než sto lety navrhl architekt Josef Fanta.

Jarní představení je mimořádné i tím, že režisérka koncipovala toto představení zároveň jako módní přehlídku a herci se tak představí v módní kolekci návrhářky Kamily Vodochodské, s jejímž salonem momentálně společnost ProDivadlo spolupracuje. Těšit se můžete i na zbrusu novou scénu.

Nestandardní je uspořádání hlediště a scény. Pro tuto komedii jsme zvolili uspořádání sedadel ve tvaru písmene U. Diváci tak sedí pouze ve dvou řadách a jsou v blízkém kontaktu s herci.